Komentáre

Peter Pellegrini veľakrát prešiel Slovensko (názor Milana Kňažka)

Pellegrini tvrdí, že prešiel Slovensko tisíckrát a nie v kampani, ale pracovne. K tomu poznamenávam, že to bolo za naše peniaze a že to na stave našej krajiny aj vidno.

Autor je herec a bývalý politik.

Dominantná a posmešná poznámka Petra Pellegriniho vo vzťahu ku kampani bola, že je smiešne, keď sa Ivan Korčok chváli, že prešiel Slovensko šesťdesiatkrát. On ho, ako sám tvrdí, údajne prešiel tisíckrát a nie v kampani, ale pracovne. K tomu poznamenávam, že to bolo za naše peniaze a že to na stave našej krajiny aj vidno.

Rozpadajúce sa mosty, zdravotníctvo a školstvo sú svedkovia pracovnej činnosti tohto Ficovho spolupáchateľa. Aj jeho dnešná kampaň je financovaná za naše peniaze, pretože ju robí z pozície predsedu parlamentu a zneužíva na to peniaze zo štátneho rozpočtu. Nechýba mu však zmysel pre humor, lebo vyhlásil, že šetrí naše peniaze. Ako príklad šetrenia uviedol, že limuzíny a ochranka nešli na jeho míting do Kráľovského Chlmca z Bratislavy, ale iba z Košíc. Z tohto prípadu je jasné, že Pellegrini je sociálny demokrat, ako sa patrí.

Som hrdý na našich občanov maďarskej národnosti, ktorí chápu, že etnická príslušnosť nie je politická hodnota. Prejavilo sa to jasne vo voľbách predsedu Aliancie, ktorý získal 2,9 percenta, čo je zhruba iba tretina maďarskej komunity. V oblasti kultúry a vzdelania treba otvárať všetky dvere. Rozdielne kultúry sa vzájomne obohacujú a sú prínosom pre nás všetkých. Politikov si však treba vyberať podľa iných kritérií.

Vrátim sa k žartovnému predsavzatiu kandidáta na prezidenta, že Slovensko potrebuje pokoj, ale súčasne stojí na strane tých, ktorí nás vážne znepokojujú amnestiou mafiánov, ovládnutím STV a zahraničnopolitickou dezorientáciou. Nepomôže ani jeho osobné nasadenie pri ochrane pred medveďmi, ktorí sa pred voľbami premnožili. Nepomôže ani objavenie teroristu, ktorého súdy prepustili v januári a Šutaj si to všimol až v marci. Pomohlo by, keby sa Pellegrini vrátil k svojmu stvoriteľovi-Ficovi a prestal sa hrať na prezidenta.

Zdroj: https://www.aktuality.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com