Šport

Hororová chvíľa na Veľkej cene Las Vegas! Talentovaný mladík skončil po tvrdom náraze v nemocnici

Tuhla krv v žilách! Pilot stajne McLaren Lando Norris (24) nebude na premiérovú Veľkú cenu v Las Vegas spomínať zrovna v tom najlepšom. Počas štvrtého kola mal totiž nepríjemnú nehodu, po ktorej sa na chvíľu zastavil čas. Otraseného Brita museli okamžite previezť do nemocnice.

Talentovaný mladík patrí medzi najjagavejšie hviezdy „efjednotky” a očakáva sa, že v najbližších sezónach bude bojovať o majstrovský titul. Svoje vysoké kvality už neraz dokázal, no za klobúk si určite nedá výkon na trati v americkom meste hriechu.

Hneď v úvode pretekov Norris nezvládol kontrolu nad svojím monopostom a zadnou časťou auta tvrdo narazil do betónovej steny. Bolo jasné, že ďalej už určite nebude pokračovať, ale v tom momente všetci mysleli len na jeho zdravotný stav. 

Po pár sekundách, ktoré pripadali ako večnosť, sa našťastie ozval do tímovej vysielačky a všetkých upokojil. Vzhľadom na vážnosť nehody bol však ihneď prevezený do najbližšej nemocnice, kde absolvoval nevyhnutné vyšetrenia.

Tie podľa najnovších informácii dopadli výborne, a tak bol rodák z Bristolu prepustený domov. „Je to nešťastný koniec nášho víkendu v Las Vegas. Toto nie je spôsob, akým sme chceli ukončiť tieto preteky. Veľká vďaka patrí lekárskemu personálu za to, že ma skontroloval. A taktiež aj tímu za prácu, ktorú teraz musia vynaložiť, aby opravili auto,” uviedol 24-ročný pretekár na margo svojej smolnej kolízie pre agentúru DPA.

Zdroj: https://sportovy.cas.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com