Šport

Cristiano Ronaldo sa rozstrieľal v Saudskej Arábii: Zaznamenal ďalší hetrik!

Cristiano Ronaldo (38) je vo forme! Najskôr pred dvomi týždňami štyrmi gólmi potupil defenzívu Al Wehdy, no a tentokrát hetrikom v prvom polčase zostrelil Damac FC. Al Nassr sa tak vďaka jeho streleckej potencii dostal na čelo najvyššej saudskoarabskej futbalovej ligy.

Hviezdny portugalský útočník otvoril skóre v 18. minúte, keď chladnokrvne premenil nariadený pokutový kop. Už o štyri minúty neskôr zvyšoval na 2:0 prudkou strelou z hranice šestnástky. Prvopolčasový strelecký koncert uzavrel tesne pred odchodom do šatní po ukážkovom rýchlom protiútoku. Pre Ronalda to bol 62. hetrik v kariére.

Do konca stretnutia už ďalší presný zásah nepadol. Al Nassr tak zásluhou Cristiana Ronalda triumfoval na Damacom 3:0 a vyšvihol sa na prvé miesto saudskoarabskej ligy.