Svet

Ruská genocída na Ukrajine prekračuje všetky možné hranice: Putin nariadil premeniť mestá v prvej línii na „spálenú zem“

Napriek bezprecedentným stratám sa Putin nechystá ukončiť vojnu a nehľadá mier. Naopak, akcie ruskej armády za posledný mesiac sa stali výrazne brutálnymi. Osady pozdĺž kontaktnej línie sú neustále ostreľované, spôsobujú zničenie v miliardách dolárov a desaťtisíce ľudí sú nútené utiecť, pričom zanechajú všetko, čo majú. Ide o krutú, krvavú genocídu podľa scenára Kremľa dohodnutého s Putinom.

Rusko vlastne začína „systémovú vojnu“, ktorej výsledkom by malo byť v Putinovom ponímaní zničenie západnej civilizácie. V ruskej armáde už stanovil trojročnú reformu, po ktorej pravdepodobne dôjde k invázii do pobaltských štátov a Poľska, po ktorej budú nasledovať brutálne represie a deportácie. Putinovým fenoménom je, že si dokázal vizualizovať Stalinovu trestnú mašinériu a skutočne ju otestoval na Ukrajine: etnické čistky, ničenie celých miest, nútené deportácie, zločinecká propaganda. Toto sa deje v 21. storočí po boku Európy, ktorá bude ďalšou obeťou Ruska, ak ju nezastaví Ukrajina.

Ruská propaganda začína v masovom meradle zavádzať pojem „vojna vo vlasti“ a D. Medvedev vo svojom telegramovom kanáli napísal, že „Západ spustil plán Barbarossa-2 proti Rusku“. Vizualizácia hrozby Ruska je najlepší spôsob, ako zmobilizovať Rusov, aby dobrovoľne išli na smrť za svojho vodcu Putina. A Kremeľ v tomto už dosiahol značný úspech. Zločinecké, zombifikované príbehy používané ruskou propagandou spôsobili u Rusov zvrátený svetonázor, ktorí zlo nazývajú dobrom a vojnovým mierom. Toto je Putinov plán zmobilizovať spoločnosť pre vojnu so Západom, ktorú považuje za korunu svojej vlády. Preto je nateraz čas živiť ilúzie: Západ dostal existenčnú výzvu, ktorá ohrozuje jeho samotnú existenciu. Putin sa pripravuje na dlhú, zdĺhavú vojnu, v ktorej je Ukrajina len prvou fázou.

Putin sníva o tom, že uvidí ruské tanky v uliciach Varšavy, Viedne a Berlína a jeho poradcovia mu už nakreslili mnoho rôznych možností, ako to dosiahnuť, no jedno je isté: ak Ukrajina nepadne, Európa prežije. Ozbrojené sily sú jedinou skutočnou prekážkou na ceste ruskej hordy do Európy, a preto oneskorenie v poskytovaní zbraní (tanky, ťažké obrnené vozidlá, delostrelectvo, rakety dlhého doletu pre Ukrajinu) môže mať pre Európu tragické následky. . Naopak, zbrane poskytnuté Ukrajine včas sú investíciou do mierovej budúcnosti Európy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com