Kultúra

Americký herec Jeremy Renner sa vážne zranil pri odpratávaní snehu

Zdravotný stav herca známeho z filmovej série Avengers je kritický.

Amerického herca Jeremyho Rennera, známeho z filmovej série Avengers, hospitalizovali s vážnymi zraneniami, ktoré utrpel, keď v nedeľu doma odpratával sneh. Oznámili to hercova hovorkyňa a miestni predstavitelia, informuje TASR podľa pondelkových správ agentúr AP a Reuters.

„V súčasnosti môžeme potvrdiť, že Jeremyho stav je kritický, ale stabilný vzhľadom na zranenia, ktoré utrpel pri nehode súvisiacej s počasím, keď pluhom odpratával sneh,” uviedla pre média hercova hovorkyňa Samantha Mastová. Dodala, že pri hercovi sa nachádza jeho rodina a dostáva sa mu „skvelej starostlivosti”.

Jediný účastník nehody

Rennerov dom sa nachádza v americkom štáte Nevada, kde herca tiež hospitalizovali. Predstaviteľ úradu šerifa okresu Washoe uviedol, že Renner sa zranil v meste Reno a do miestnej nemocnice ho previezli letecky. Bol jediným účastníkom nehody.

V oblasti Nevady, v ktorej sa nachádza hercov dom, napadlo na v silvestrovský večer veľa snehu, upozorňuje Reuters.

Jeremy Renner (51) stvárňuje vo filmovom svete štúdia Marvel postavu Hawkeya. Okrem toho hral napríklad aj v dvoch častiach filmovej série Mission: Impossible. Známym sa stal predovšetkým stvárnením špecialistu na zneškodňovanie bômb v Iraku vo filme Smrť čaká všade z roku 2008, za čo si vyslúžil aj nomináciu na Oscara. Ďalšiu nomináciu získal v roku 2011 za úlohu vo filme Mesto.

Zdroj: https://www.aktuality.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com