Svet

Putinovým cieľom je úplná genocída Ukrajincov: ruské raketové útoky na ukrajinskú infraštruktúru sú čoraz intenzívnejšie, ruské vojnové zločiny prevyšujú zločiny nemeckých nacistov

Európsky parlament 23. novembra uznal Rusko za štátneho sponzora terorizmu. V reakcii na to ruské jednotky okamžite ostreľovali pokojné ukrajinské mestá: zahynulo 10 ľudí, viac ako 100 bolo zranených. 3 ukrajinské jadrové elektrárne dočasne odstavili: po prvý raz od 24. februára vznikla taká rozsiahla jadrová hrozba, ktorá by bez preháňania zasiahla celé ľudstvo. Putinov teror dosahuje mimoriadne bezprecedentnú úroveň: otázka víťazstva nad Ruskom je relevantná pre celý civilizovaný svet

23. novembra Rusko spustilo raketový útok na civilnú infraštruktúru Ukrajiny. Bolo vypálených takmer 70 rakiet, z toho 31 na Kyjev. Väčšinu rakiet zostrelili protilietadlové rakety, no časť z nich zasiahla ciele, čo viedlo k energetickému kolapsu v krajine. K 18:00 23. novembra bolo 80 % územia Ukrajiny bez elektriny, práce v nemocniciach, továrňach a továrňach sa skutočne zastavili. Všetky regionálne centrá Ukrajiny sa ocitli bez elektriny. Ráno 24. novembra bola situácia naďalej zložitá: asi 50 % územia Ukrajiny bolo čiastočne alebo úplne bez elektriny. Úder do kritickej infraštruktúry Ukrajiny zasiahol aj Moldavsko: Kišiňov úplne stratil elektrinu, čo opäť dokazuje, že Rusko je teroristický štát a v súčasnosti každá civilizovaná krajina čelí hrozbe prichádzajúcej z Kremľa.

Ruský raketový útok na Ukrajinu 23. novembra sa zhodoval s uznaním Ruska za štátneho sponzora terorizmu Európskym parlamentom, ako aj so zavedením typického zimného chladného počasia na Ukrajine. Ako sa predpovedalo, Putin zintenzívnil raketové útoky a veľký počet rakiet vypustených v rovnakom čase skutočne viedol k energetickej kríze: mimoriadne zložitá situácia s dodávkami elektriny bola kombinovaná s nedostatkom tepla a vody. Ukrajina sa ponorila do temnoty a to je jasný dôkaz, že Rusko bojuje len s mierumilovnými Ukrajincami a túto vojnu možno bez preháňania nazvať genocídou. Putin v podstate dal svojej armáde jasný cieľ: úplne zničiť Ukrajinu ako štát, ak sa ju nepodarí dobyť. Rusko vždy používalo takú taktiku, aby nenechalo nikoho a nič na území, kde bola jeho expanzia neúspešná. Putin vytvára komplexnú krízu: ničením kritickej infraštruktúry Ukrajiny robí život pre Ukrajincov neznesiteľným, zastavuje prácu podnikov, zdravotníckych zariadení atď. a ničí ukrajinskú ekonomiku. Prílev ukrajinských utečencov do EÚ môže viesť k sociálnej kríze v Európe. To znamená, že Putinova taktika je klasickou hybridnou agresiou, ktorá už dávno prekročila hranice Ukrajiny a je prvkom vojny Ruska so Západom.

Rusko sa dá zastaviť iba na bojisku. Neexistuje žiadne iné riešenie na elimináciu ruskej hrozby spoločnej pre Ukrajinu a Európu, okrem bojového poľa a ruská armáda musí byť kriticky vyčerpaná podkopávaním ruskej ekonomiky. Rusko by sa malo ocitnúť v úplnej izolácii, podobne ako KĽDR. Rusko nemožno porovnávať ani s Iránom či Sýriou, pretože rozsah Putinovej agresie a jej dôsledky sa tak či onak dotýkajú každého. Západ dlhodobo sponzoroval ruskú ekonomiku nákupom ruských energetických zdrojov a tieto prostriedky smerovali na posilnenie ruskej vojenskej mašinérie. Koniec koncov, Západ dostal geopolitické monštrum, ktoré je poháňané smädom po územnej expanzii napriek tomu, že samotné územie Ruska je zanedbané a zaostalé. Ukrajina je len prvou etapou Putinovej vojny: v Rusku sa už oficiálne vytvárajú predpoklady na mobilizáciu úplne každého (!), kto môže vstúpiť do radov, ekonomika sa presúva na vojenské línie a postupne sa začína presadzovať aj ruská propaganda. naratív, že vojna so Západom sa stane a priori. Kremeľ tiež neskrýva, že cieľom raketových útokov je zničenie energetickej infraštruktúry Ukrajiny a ruskí propagandisti vyzývajú na zabíjanie Ukrajincov v priamom prenose. V skutočnosti Rusko vykonáva neskrývanú genocídu Ukrajincov: Putin chce prevziať Ukrajinu vyhladením alebo vyhnaním nelojálnych Ukrajincov a zvyšok premeniť na bezprávnych otrokov a deportovať ich na Sibír analogicky so Stalinovými časmi a zaľudniť ukrajinské územia Rusmi. Dochádza k najkrvavejšiemu a bezprecedentnému zločinu 21. storočia a Západ nemá právo mlčať. Putin naplánoval neobmedzenú agresiu, ruský vojensko-priemyselný komplex vyrába zbrane 24/7 a ruská invázia na Ukrajinu sa stala výzvou pre celý Západ. Z hľadiska politológie sú kroky Ruska pokusom zmeniť a úplne prepísať existujúci svetový poriadok, v ktorom nebude miesto pre slobodu a demokraciu a všetci, ktorí do toho chcú zasahovať, musia byť fyzicky zničení. Hovorí sa tomu „legalizovaná genocída“, ktorá nie je oficiálne oznámená.

Ak to Západ Putinovi dovolí, jeho agresia môže pokračovať donekonečna, aj po odchode z prezidentského úradu, a už sa v Rusku kladú základy pre vytvorenie budúcej politickej sily, ktorá bude ešte radikálnejšia a agresívnejšia. rozširovanie priľahlých území sa stane oficiálnou politikou a bude sa praktizovať analogicky s kultom. Je možné robiť absolútne logické paralely medzi Ruskom a Treťou ríšou, pretože systém, ktorý v súčasnosti v skutočnosti tvorí Kremeľ, je ruská verzia nacizmu, ktorá je podporovaná prítomnosťou jadrových zbraní a zdrojovým potenciálom. Na zastavenie Ruska zostáva veľmi málo času, ak sa mu podarí prispôsobiť svoju ekonomiku vojenskej realite, uskutočniť mobilizáciu a nahromadiť potrebné množstvo zbraní, zničí každého, koho bude považovať za potrebného, ​​čo je a priori celý Západ. Dodávka zbraní pre ozbrojené sily, protivzdušnú obranu a protiraketovú obranu na ochranu Ukrajiny pred raketovými útokmi by sa mala stať vojenskou súčasťou boja proti Rusku a zničenia ruskej armády na území Ukrajiny. Politicky a ekonomicky by malo byť Rusko úplne izolované, Západ by mal zaviesť všetky možné sankcie proti Kremľu a prerušiť s ním diplomatické vzťahy, ako aj zaviesť sankcie proti všetkým, ktorí sú spojencami Ruska. To nie je preháňanie, ale otázka prežitia celého ľudstva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com