Kultúra

Táto úloha mi zmenila život, vyhlásila hviezda zo seriálu Ozark: Na Emmy Awards bola neprehliadnuteľná aj pre svoje šaty!

Na Emmy Awards zahviezdila aj ďalšia mladá herečka! Za nevšednú postavu si odniesla už 3. sošku

Večer patril Zendayi, ktorá opäť prepísala históriu a pokorila rekord. Mladá herečka známa aktuálne aj zo seriálu Eufória sa opäť zapísala do histórie na tohtoročnom odovzdávaní cien Emmy, pretože sa stala najmladšou dvojnásobnou víťazkou v kategórii herečka.

Tretia cena v poradí pre vychádzajúcu hviezdu

Emmy Awards 2022 sú rozdané a svoju sošku si domov opäť odniesla aj Julia Garner, ktorú diváci poznajú zo seriálov Ozark či Neskutočná Anna. Kariéra mladej herečky poriadne stúpa a jej postavy sa vždy odlišujú od ostatných. V seriáli Ozark stvárňuje Ruth a aj ona sama tvrdí, že jej táto úloha zmenila život.

Julia Garner bola nominovaná v kategórii najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli (za rolu v seriáli Ozark) a v kategórii najlepšia herečka v hlavnej úlohe v minisérii alebo televíznom filme (za rolu v seriáli Neskutočná Anna). Herečka napokon tretíkrát zvíťazila s úlohou Ruth z netflixového Ozarku. Predtým získal ocenenie v roku 2019 a znova v roku 2020.

Ozark jej zmenil život

„V prvom rade sa chcem poďakovať Televíznej akadémii,” reagovala prekvapená herečka na svoje víťazstvo. „Chcem poďakovať všetkým v Netflixe a MRC. Chcem poďakovať nášmu producentovi Chrisovi Mundymu a všetkým scenáristom. Ďakujem, že ste napísali Ruth, zmenila mi život,” priznala.

„Chcem poďakovať Jasonovi Batemanovi za to, že mi dal šancu a Laure Linney, boli ste pre mňa takým vodítkom.A ja sa cítim naozaj vďačná, cítim sa naozaj vďačná za to, že som tu a že môžem hrať Ruth a byť s takými úžasnými, krásnymi umelcami. Všetkých vás milujem a teraz musím ísť. Všetkým vám veľmi pekne ďakujem, mám vás všetkých rada,” poďakovala sa herečka svojim kolegom a odišla dojatá z pódia.

V sexy čiernej

Herečka prišla na odovzdávania v dlhých čiernych šatách, v ktorých predviedla svoju štíhlu postavu. Julia pôsobila veľmi sexy dojmom a vďaka netypickému výstrihu dokonca odhalila aj brucho. V kombinácii s jej krátkymi blond vlasmi vyzneli zaujímavé šaty veľmi štýlovo.

Najbližšie ju uvidíme v náročnej úlohe Madonny?

Podľa toho, čo sa šepká, stvárni najbližšie Julia Garner samotnú popovú kráľovnú! Vybrať si ju mala dokonca Madonna osobne. Po oznámení, že Madonna natočí vlastný film, sa začalo špekulovať predovšetkým o tom, ktorá herečka stvárni popovú kráľovnú. Po niekoľkomesačnom pátraní a castingoch, ktoré viedla samotná Madonna, konečne poznáme odpoveď. Výnimočnú filmovú rolu získala Julia Garner! Konkurzy boli náročné, pretože zahŕňali spev, herectvo a intenzívne, niekedy 11-hodinové stretnutia s Madonnou a jej choreografom. Najlepšie napokon obstála Julia Garner, ktorá sa na Madonnu aj najviac podobá! Veď napokon, posúďte sami:

Zdroj: https://diva.aktuality.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com