Šport

Bývalý reprezentant sa nechystá ukončiť kariéru, bude pokračovať na Cypre

Bývalý slovenský futbalový reprezentant Tomáš Hubočan (36) bude pokračovať v kariére na Cypre.

Z Omonie Nikózia odišiel ako voľný hráč k nováčikovi najvyššej súťaže Karmiotissa FC. Vo štvrtok o tom informoval denník Šport. “Ešte koncom minulého roka, niekedy v decembri, sme s rodinou uvažovali, že sa po sezóne vrátime na Slovensko. Neskôr, v priebehu jari, sme názor zmenili a rozhodli sme sa zostať na Cypre. Vtedy som ešte nevedel, ako to so mnou bude. Či budem môcť zostať v klube alebo nie. Omonia sa nakoniec rozhodla ukončiť so mnou spoluprácu, ale vôľa zostať v krajine tam stále bola. Chcel som si preto niečo nájsť a nakoniec sa mi to podarilo. Karmiotissa je nováčik najvyššej súťaže, teším sa na pôsobenie v novom tíme,” povedal pre denník.

Tridsaťšesťročný obranca sa v tíme stretne s novým trénerom Dušanom Uhrinom ml., ktorý dotiahol aj trojicu Čechov – stredopoliara Josefa Hušbauera, obrancu Tomáša Čelůstku a brankára Milana Knoblocha.

Hubočan odštartoval kariéru v Žiline, odkiaľ v roku 2008 prestúpil do Zenitu Petrohrad, hral aj za Dinamo Moskva, Olympique Marseille či Trabzonspor. V národnom drese odohral 73 zápasov.

Zdroj: https://www.cas.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com