Šport

Jake Paul sa pripravuje na zápasy v MMA: Chystá sa vstúpiť do známej organizácie!

Youtuber a boxer Jake Paul pre americké médiá potvrdil, že by nemusel ostať len pri boxe. Údajne by mal mať dokonca rozpracované jednania s americkou MMA organizáciou, ktorá patrí medzi svetovú špičku.

Fanúšikovia extrovertného a výrazného celebritného zápasníka si nemohli nevšimnúť, že pri trénovaní si dokonca zakopal. Aktuálne by sa mal dokonca pripravovať s trénerom Javierom Mendezom, ktorý má svoj domáci gym v San Jose a okrem iných hviezdnych borcov UFC pripravoval aj Khabiba Nurmagomedova. To, že Jake Paul má skúsenosti aj so zápasením mal nedávno vyjadriť aj pre The Focus. “Ľudia asi zabúdajú, že som bol štátnym zápasníkom prvej divízie v Ohiu. To je jeden z najťažších zápasových statusov. Nevidím problém, prečo by som nemohol robiť rovnako ako box, tak i MMA na vrcholovej úrovni. Budem sa pripravovať s Javierom Mendezom a celým tímom okolo Khabiba,” prezradil Paul pre spomínaný portál. 

Podľa zákulisných informácii aj napriek záujmu Bellatoru sa Jake chystá do PFL. Čo je organizácia, ktorá sa radí na tretie miesto v Amerike z pohľadu kvality zápasov, atraktivity, zvučnosti mien bojovníkov a popularity. Je tak vcelku možné, že kariéra v MMA Jakea Paula sa začne práve tu. Pre jeho kariéru by to bolo rozhodne prospešné, pretože PFL je jediná známa MMA liga v Amerike, v ktorej sa bojovník musí prekvalifikovať vo svojej divízii až do vyraďovacích bojov, pričom zbiera body za svoje výsledky. Čo znamená, že žiadne pochybnosti o tom, či niekto Jakeovi nadržiava už mať nikto nebude. 

Zdroj: https://sportky.zoznam.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com