Šport

Fury si brúsi zuby na šampióna UFC, ktorý potvrdil záujem: Čaká nás megasúboj v boxe alebo v MMA?

Dvaja králi bojového športu prejavili záujem o vzájomný zápas, ktorý rozhodne priláka milióny ľudí, čo samozrejme môže generovať rovnako milióny. Zatiaľ obaja nie sú na rovnakej vlne v zmysle, či sa stretnú v boxe alebo v MMA. Tyson Fury a Francis Ngnannou by sa ale v každom prípade mali stretnúť v boji, v ktorom by mali mať na rukách MMA rukavice.

Tyson Fury sa na twitteri opýtal jasnú otázku, pričom stihol označiť Dana Whitea (prezident UFC) a šampióna ťažkej váhy Francisa Ngannoua. “Kto by ma chcel vidieť v boxerskom zápase s rukavicami, ktoré sa používajú v UFC?”. Odpoveď od šampióna, ktorého čaká onedlho obhajoba proti Cyrilovi Ganému, na seba nenechala dlho čakať. “A čo pravidlá MMA s boxerskými rukavicami? Môžem ti spraviť až takú láskavosť”

“Chceš prísť do môjho sveta a vyzvať mňa a Deontaya Wildera na boxerský zápas? Môžem ti zaručiť, že by si bol knokautovaný a zaplatil by si tú najvyššiu daň. Tak sa nad tým zamysli,” konštatoval následne Fury. Tento zápas mimochodom šampión UFC neskloňuje prvýkrát, prvá debata sa ohľadom tejto témy mala konať podľa amerických zdrojov už v januári. “Keď 22.1. vybavím veci, budem s tebou bojovať pod akýmikoľvek pravidlami a to aj v ringu, alebo napríklad v telefónnej búdke,” napísal Ngannou. 

Zdroj: https://sportky.zoznam.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com